Doprava a platby

Způsoby dopravy

1. Osobní odběr v kamenných prodejnách v Havlíčkově Brodě

2. PPL expresní přeprava - Dopravce doručí Vaši zásilku do 24h přímo k Vám domů (platí při objednání zboží do 10:00!). Telefonická avizace, možnost sjednat večerní doručení ve vybraných lokalitách, možnost platby dobírky platební kartou, informační email se všemi potřebnými informacemi po odeslání zboží.

3. Česká pošta"Skladné" zboží do 20kg/180cm. Vhodná volba zejména pro nátěrové hmoty. 

Dopravné platíte pouze za zásilky do 1999,-- Kč vč. DPH.

Dopravné Česká pošta při nákupu do 1999,-- Kč činí 119,-- Kč + 30,-- Kč v případě dobírky.

Dopravné PPL při nákupu do 1999,-- Kč činí 99,-- + 30,-- Kč v případě dobírky.  

Akční zboží se do limitu 2000,-- Kč, který je stanoven pro dopravu zdarma nezapočítává!

Způsoby platby

1. Hotově při osobním odběru – neplatíte nic za poštovné a balné, zboží pro Vás bude zdarma připraveno k vyzvednutí na naší prodejně.

2. Bankovním převodem (zálohová faktura) – po dokončení nákupu obdržíte potvrzující email s informacemi k platbě (částka, číslo účtu, variabilní symbol a další potřebné informace k rychlé a bezproblémové platbě).

Zboží bude expedováno v momentě připsání částky na náš účet. Jako variabilní symbol je potřeba uvést číslo objednávky.

3. Dobírka – zboží bude expedováno v co nejkratším možném čase po obdržení objednávky, vy platíte přepravci hotově při předání zboží.

4. Odběr na fakturu – jen pro podnikatele a smluvní partnery. Zboží bude expedováno v co nejkratším možném čase po obdržení objednávky, spolu s vystavenou fakturou. Při požadavku odběru na Fakturu nás prosím kontaktujte, nebo napište Váš požadavek do poznámky v objednávce.

Uvedené ceny platí od 1.1.2013 pro objednávky standardních rozměrů a hmotností. V případě hmotnosti přesahující 30 Kg či nestandardního objemu zásilky si provozovatel vyhrazuje právo účtovat individuální cenu přepravy, v závislosti na aktuálním ceníku přepravce. O ceně přepravy budete vždy předem informováni.