HG Čistíci přípravek pro zářivě bílé záclony 500g

-5 %
HG Čistíci přípravek pro zářivě bílé záclony 500g
Prodejní s DPH 129 Kč
Ušetříte 6 Kč 5 %
123 Kč s DPH
101 Kč bez DPH
Skladem 3 ks
Osobně v Havlíčkově Brodě:
ihned
Přepravní společností:
zítra
Kód: B126009
Výrobce: HG
PopisTechnické parametry

Přípravek pro docílení zářivě bílých záclon. Působí na mastnotu, skvrny od nikotinu a jinou zažranou špínu. Zanechává zářivě čisté a voňavé záclony.

Působením prachu, kuchyňských a nikotinových výparů jsou záclony nevzhledné a šedivé. HG sůl pro čištění záclon bez námahy odstraní tyto nečistoty. Vaše záclony budou zářivě čisté a získají nádhernou svěží vůni. Uzávěr slouží zároveň jako odměrka.

VýrobceHG

Při použití v pračce naplňte odměrku po značku 80 ml, dejte prací prostředek do nádržky na prací prostředky a spusťte prací program na 30°C nebo 40°C. Po ukončení pracího programu se záclona může případně ještě vyždímat. HG prací prostředky jsou vhodné i na ruční praní. Uzávěr naplňte po značku 40 ml a toto množství rozpusťte asi v 5-ti litrech vody. Větší záclony se mohou například prát i ve vaně. Uzávěr naplňte dvakrát po značku 120 ml a toto množství rozpusťte asi v 30-ti litrech vody. Potom namočte záclony nejméně na 2 hodiny. Při namáčení záclony vícekrát obraťte. Po namočení vyjměte záclonu z vody, vyždímejte ji a potom dvakrát vymáchejte v čisté vodě.